Nissan Leaf
Bildene kan ikke vises da annonsen ikke er aktiv lenger
Annonsert pris
159 000 SEK
67 000 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Blandet forbrukLogg inn
Årsmodell2022
DrivstoffLogg inn
RekkeviddeLogg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-08-28
Status Solgt etter 5 dager
Dager til salgs 5
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av HZR70G


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ble funnet på


Merk! Annonsen på denne siden er ikke aktiv lenger.

Blocket Private
Be om kildemateriale

Selger


Ble solgt av en privatperson


Lignende annonser


Nissan Leaf 40 kWh 150hk N-Connecta 360° Navi MOMS
2022 / 45 870km
174 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseNissan Leaf 40 kWh 150hk N-Connecta 360° Navi MOMS
Nissan Leaf Acenta 40 kWh 360° ISOFIX Kamera Döda-vinkel var
2022 / 65 760km
159 900 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseNissan Leaf Acenta 40 kWh 360° ISOFIX Kamera Döda-vinkel var
Nissan Leaf 150hk N-Connecta 360° Kamera Navi CarPlay MOMS
2022 / 49 830km
168 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseNissan Leaf 150hk N-Connecta 360° Kamera Navi CarPlay MOMS
Nissan Leaf 40 kWh 150hk Acenta Kamera Rattvärme
2022 / 37 810km
164 700 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseNissan Leaf 40 kWh 150hk Acenta Kamera Rattvärme
Nissan Leaf 150hk Acenta Kamera Bluetooth Adp-fart Döda-vink
2022 / 42 510km
164 800 SEK

Bilforhandler
Halmstad

Vis annonseNissan Leaf 150hk Acenta Kamera Bluetooth Adp-fart Döda-vink
Nissan Leaf 150hk N-Connecta 360° Kamera CarPlay Navi MOMS
2022 / 28 370km
174 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseNissan Leaf 150hk N-Connecta 360° Kamera CarPlay Navi MOMS