Ford Mustang Mach-E
Eftersom denne annonce ikke længere er aktiv, kan billederne ikke længere vises
Annoncepris
369.000 SEK
65.500 km
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
TransmissionAutomatisk
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Kombinerede ulemperLog ind
Modelår2022
BrændstofLog ind
FarveLog ind
RækkeviddeLog ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-06-24
Status Solgt efter 23 dage
Dage til salg 28
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af KUZ30G


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce blev fundet på


OBS! Annoncen på denne side er ikke længere aktiv.

blocket.se
Forespørg om kildemateriale

Forhandler


Bosses Bil & Motor
Ostrongatan 4
973 34 Luleå, Sverige
Telefonnummer: 0920-877 70
Netop nu - åben (09:00 - 17:30)

Lignende annoncer


Ford Mustang Mach-E 2022 KEJ19P
2022 / 94.560km
344.800 SEK

Bilforhandlere
Sundsvall

Vis alle annoncerFord Mustang Mach-E 2022 KEJ19P
Ford Mustang Mach-E 2022 MAT10C
2022 / 75.530km
348.800 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerFord Mustang Mach-E 2022 MAT10C
Ford Mustang Mach-E Long Range AWD Pano B&O 360° Navi Drag
2021 / 73.600km
344.800 SEK

Bilforhandlere
Järfälla

Vis alle annoncerFord Mustang Mach-E Long Range AWD Pano B&O 360° Navi Drag
Ford Mustang Mach-E Long Range AWD Pano B&O 360° Skinn MOMS
2021 / 109.120km
329.800 SEK

Bilforhandlere
Västerås

Vis alle annoncerFord Mustang Mach-E Long Range AWD Pano B&O 360° Skinn MOMS
Ford Mustang Mach-E Long Range AWD Pano B&O Kamera Skinn
2021 / 73.660km
349.800 SEK

Bilforhandlere
Västerås

Vis alle annoncerFord Mustang Mach-E Long Range AWD Pano B&O Kamera Skinn
Ford Mustang Mach-E Long Range AWD Pano B&O 360° Skinn MOMS
2021 / 81.740km
338.900 SEK

Bilforhandlere
Västerås

Vis alle annoncerFord Mustang Mach-E Long Range AWD Pano B&O 360° Skinn MOMS