Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Volvo XC40
Utannonserat pris
274 800 SEK
8 529 mil
Se hela annonsen hos
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Bränsleförbrukning (WLTP)Logga in
Modellår2020
BränsleLogga in
CO₂ utsläpp (WLTP)Logga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-02-17
Status Såld efter 82 dagar
Dagar till salu 222
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av GAD58T


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Riddermark Bil, Webblager Strängnäs
1
Kalkstensgatan 21A
645 47 Strängnäs, Sverige
Just nu stängt (10:00 - 16:00)

Liknande annonser


Volvo XC40 D3 Momentum Advanced Kamera Värmare Dragkrok
2020 / 6 790mil
269 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsVolvo XC40 D3 Momentum Advanced Kamera Värmare Dragkrok
Volvo XC40 2020 JXT18R
2020 / 10 911mil
259 800 SEK

Företag
Linköping

Visa annonsVolvo XC40 2020 JXT18R
Volvo XC40 2020 NBE03N
2020 / 11 223mil
269 800 SEK

Företag
Linköping

Visa annonsVolvo XC40 2020 NBE03N
Volvo XC40 D3 150hk Advanced Edt D-Värmare Drag Halvskinn
2019 / 10 466mil
254 800 SEK

Företag
Uppsala

Visa annonsVolvo XC40 D3 150hk Advanced Edt D-Värmare Drag Halvskinn
Volvo XC40 D3 150hk Momentum Drag Navi Kamera Adp-fart
2019 / 12 237mil
238 900 SEK

Företag
Hisings Backa

Visa annonsVolvo XC40 D3 150hk Momentum Drag Navi Kamera Adp-fart