Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Tesla Model 3
Utannonserat pris
339 700 SEK
4 937 mil
Se hela annonsen hos
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
VäxellådaAutomatisk
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Blandad förbr.Logga in
Modellår2023
BränsleLogga in
RäckviddLogga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-08-19
Status Till salu
Dagar till salu 34
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av ZRP16J


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Riddermark Bil, Länna
Nyckelvägen 2
142 50 Skogås, Sverige
Just nu öppet (09:00 - 19:00)

Liknande annonser


Tesla Model 3 RWD
2023 / 6 504mil
314 900 SEK

Företag
Örebro

Visa annonsTesla Model 3 RWD
Tesla Model 3 Standard Range MOMS Autopilot Pano Värm
2023 / 5 482mil
339 800 SEK

Företag
Järfälla

Visa annonsTesla Model 3 Standard Range MOMS Autopilot Pano Värm
Tesla Model 3 Standard Range Värmepump Autopilot Svensksåld
2023 / 10 749mil
289 800 SEK

Företag
Norsborg

Visa annonsTesla Model 3 Standard Range Värmepump Autopilot Svensksåld
Tesla Model 3 Standard Range Värmare Autopilot MOMS
2023 / 10 594mil
289 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsTesla Model 3 Standard Range Värmare Autopilot MOMS
Tesla Model 3 Standard Range Värmare Autopilot MOMS
2023 / 4 443mil
329 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsTesla Model 3 Standard Range Värmare Autopilot MOMS
Tesla Model 3 Standard Range RWD Svensksåld MOMS Panorama
2023 / 3 180mil
348 800 SEK

Företag
Sundsvall

Visa annonsTesla Model 3 Standard Range RWD Svensksåld MOMS Panorama