Kia Optima
Eftersom annonsen inte är aktiv, kan bilderna inte visas
Utannonserat pris
149 800 SEK
12 821 mil
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Bränsleförbrukning (NEDC)Logga in
Modellår2016
BränsleLogga in
CO₂ utsläpp (NEDC)Logga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-08-28
Status Såld efter 2 dagar
Dagar till salu 13
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av GMZ356


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Bilen annonserades ut hos


OBS! Annonserna på denna sida är inte längre aktiva.

Riddermark Bil AB
(Riddermark Bil AB)
Begär utdrag av källmaterial

Säljare


1
Firmavägen 3
702 36 Örebro, Sverige
Telefonnummer: 019-760 88 77
Just nu stängt (10:00 - 18:00)

Liknande annonser


Kia Optima 1.7 141hk Launch Edition Pano H/K Kamera Skinn
2016 / 11 606mil
159 800 SEK

Företag
Hisings Backa

Visa annonsKia Optima 1.7 141hk Launch Edition Pano H/K Kamera Skinn
Kia Optima 1.7 VG 141hk Launch Edition H/K Pano Navi
2016 / 14 761mil
144 800 SEK

Företag
Uppsala

Visa annonsKia Optima 1.7 VG 141hk Launch Edition H/K Pano Navi
Kia Optima 1.7 VGT Launch Edtn Kamera Navi Adpt-fart Keyless
2017 / 15 882mil
134 800 SEK

Företag
Järfälla

Visa annonsKia Optima 1.7 VGT Launch Edtn Kamera Navi Adpt-fart Keyless