Tesla Model 3
Bildene kan ikke vises da annonsen ikke er aktiv lenger
Annonsert pris
328 900 SEK
93 890 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
GirkasseAutomatisk
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Blandet forbrukLogg inn
Årsmodell2023
DrivstoffLogg inn
RekkeviddeLogg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-08-13
Status Solgt etter 9 dager
Dager til salgs 36
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av LEB27A


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ble funnet på


Merk! Annonsen på denne siden er ikke aktiv lenger.

Riddermark Bil AB
(Riddermark Bil AB)
Be om kildemateriale

Selger


Riddermark Bil, Recharge Stockholm
Nyckelvägen 2
142 50 Skogås, Sverige
Telefonnummer: 08-360 826
Akkurat nå – åpent (10:00 - 16:00)

Lignende annonser


Tesla Model 3 Long Range AWD Autopilot Värmepump Dragkrok
2023 / 44 000km
374 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseTesla Model 3 Long Range AWD Autopilot Värmepump Dragkrok
Tesla Model 3 Long Range AWD Autopilot Dragkrok MOMS
2023 / 159 420km
289 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseTesla Model 3 Long Range AWD Autopilot Dragkrok MOMS
Tesla Model 3 Long Range AWD MOMS Autopilot Värmare En-Bruk
2023 / 58 900km
369 800 SEK

Bilforhandler
Linköping

Vis annonseTesla Model 3 Long Range AWD MOMS Autopilot Värmare En-Bruk
Tesla Model 3 Long Range AWD MOMS Autopilot Pano Sv-Såld
2023 / 126 630km
309 800 SEK

Bilforhandler
Järfälla

Vis annonseTesla Model 3 Long Range AWD MOMS Autopilot Pano Sv-Såld
Tesla Model 3 Long Range AWD Ljus-Interiör Panorama MOMS
2023 / 65 240km
369 800 SEK

Bilforhandler
Sundsvall

Vis annonseTesla Model 3 Long Range AWD Ljus-Interiör Panorama MOMS
Tesla Model 3 Long Range AWD Dragkrok Autopilot MOMS
2023 / 69 550km
349 800 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseTesla Model 3 Long Range AWD Dragkrok Autopilot MOMS