Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Mitsubishi L200
Annonsert pris
339 800 SEK
123 310 km
Se hele annonsen på
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2020
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-05-25
Status Aktiv
Dager til salgs 124
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av TJF28C


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


1
Firmavägen 3
702 36 Örebro, Sverige
Telefonnummer: 019-760 88 77
Akkurat nå – stengt (10:00 - 16:00)

Lignende annonser


Mitsubishi L200 Premium 2.2 4WD Skinn Drag Diff Kåpa Moms
2020 / 212 300km
279 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseMitsubishi L200 Premium 2.2 4WD Skinn Drag Diff Kåpa Moms
Mitsubishi L200 Premium 2.2 4WD Dragkrok 360° Diff Kåpa Moms
2020 / 93 510km
349 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseMitsubishi L200 Premium 2.2 4WD Dragkrok 360° Diff Kåpa Moms
Mitsubishi L200 2020 UFP02T
2020 / 195 070km
279 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseMitsubishi L200 2020 UFP02T
Mitsubishi L200 2020 TXG28E
2020 / 158 760km
319 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseMitsubishi L200 2020 TXG28E