Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Kia Niro
Annonsert pris
269 000 SEK
75 190 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2023
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-09-10
Status Aktiv
Dager til salgs 15
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og . Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av WAJ33D


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


5
Industrigatan 32
295 39 Bromölla, Sverige
Telefonnummer: 0456-320 80
Akkurat nå – åpent (11:00 - 14:00)

Lignende annonser


Kia Niro Hybrid Advance H/K Kamera Läder Drag CarPlay MOMS
2023 / 66 000km
289 800 SEK

Bilforhandler
Skogås

Vis annonseKia Niro Hybrid Advance H/K Kamera Läder Drag CarPlay MOMS
Kia Niro Hybrid 141hk Action Drag Kamera Navi Carplay
2023 / 68 220km
279 900 SEK

Bilforhandler
Halmstad

Vis annonseKia Niro Hybrid 141hk Action Drag Kamera Navi Carplay
Kia Niro
2023 / 74 900km
273 000 SEK

Bilforhandler

Vis annonseKia Niro
Kia Niro Hybrid 141hk Action Kamera Navi Halvskinn CarPlay
2023 / 50 390km
288 900 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseKia Niro Hybrid 141hk Action Kamera Navi Halvskinn CarPlay