Kia EV6
Bildene kan ikke vises da annonsen ikke er aktiv lenger
Annonsert pris
289 900 SEK
149 320 km
Kjøretøyinfo
ModellKia EV6
UtstyrspakkerLogg inn
GirkasseAutomatisk
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Blandet forbrukLogg inn
Årsmodell2022
DrivstoffLogg inn
RekkeviddeLogg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-09-02
Status Venter på oppdatering*
Dager til salgs 23
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

*Informasjon fra Transportstyrelsen (Den svenske transportstyrelsen) angående eierskifte, om bilen fremdeles er i trafikk og når inspeksjoner sist ble oppdatert 2026-09-23. Neste oppdatering er planlagt 2026-10-01.

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av CTB84J


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ble funnet på


Merk! Annonsen på denne siden er ikke aktiv lenger.

blocket.se
Be om kildemateriale

Selger


Skaraborgsvägen 35A
506 30 Borås, Sverige

Lignende annonser


Kia EV6 AWD 77.4 kWh Base Drag Skinn Värmepump MOMS
2022 / 143 250km
304 700 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseKia EV6 AWD 77.4 kWh Base Drag Skinn Värmepump MOMS
Kia EV6 77.4 kWh AWD GT-line Drag Värmepump Meridian 360°
2022 / 149 170km
314 700 SEK

Bilforhandler
Skogås

Vis annonseKia EV6 77.4 kWh AWD GT-line Drag Värmepump Meridian 360°
Kia EV6 77.4 kWh AWD  GT-Line 360° HuD Navi Drag
2022 / 83 050km
399 800 SEK

Bilforhandler
Östersund

Vis annonseKia EV6 77.4 kWh AWD  GT-Line 360° HuD Navi Drag
Kia EV6 77.4 kWH AWD GT-Line 360°  HuD Skinn Drag Moms Navi
2022 / 96 770km
379 900 SEK

Bilforhandler
Östersund

Vis annonseKia EV6 77.4 kWH AWD GT-Line 360°  HuD Skinn Drag Moms Navi
Kia EV6 77.4 kWh GT-Line MOMS HUD Meridian 360° Drag
2022 / 88 900km
384 800 SEK

Bilforhandler
Sundsvall

Vis annonseKia EV6 77.4 kWh GT-Line MOMS HUD Meridian 360° Drag
Kia EV6 77.4 kWh AWD GT-Line Meridian 360° HeadUp Drag 325hk
2022 / 100 200km
364 800 SEK

Bilforhandler
Täby

Vis annonseKia EV6 77.4 kWh AWD GT-Line Meridian 360° HeadUp Drag 325hk