Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
CUPRA Leon
Annonsert pris
239 800 SEK
93 520 km
Se hele annonsen på
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2021
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-08-19
Status Aktiv
Dager til salgs 32
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av MRT02J


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Riddermark Bil, Webblager Strängnäs
1
Kalkstensgatan 21A
645 47 Strängnäs, Sverige
Akkurat nå – åpent (09:00 - 19:00)

Lignende annonser


CUPRA Leon ST e-Hybrid 245hk MOMS Drag Navi Kamera Carplay
2021 / 139 170km
234 800 SEK

Bilforhandler
Uppsala

Vis annonseCUPRA Leon ST e-Hybrid 245hk MOMS Drag Navi Kamera Carplay
CUPRA Leon Sportstourer e-Hybrid 245hk Dragkrok Kamera
2021 / 98 140km
239 800 SEK

Bilforhandler
Hisings Backa

Vis annonseCUPRA Leon Sportstourer e-Hybrid 245hk Dragkrok Kamera
CUPRA Leon Sportstourer e-Hybrid Skinn Drag Kamera Navi
2021 / 47 440km
289 800 SEK

Bilforhandler
Linköping

Vis annonseCUPRA Leon Sportstourer e-Hybrid Skinn Drag Kamera Navi
CUPRA Leon Sportstourer e-Hybrid VZ Drag Kamera CarPlay MOMS
2024 / 49 570km
284 800 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseCUPRA Leon Sportstourer e-Hybrid VZ Drag Kamera CarPlay MOMS
CUPRA Leon ST e-Hybrid 245hk MOMS Pano  Navi Kamera
2023 / 69 210km
269 900 SEK

Bilforhandler
Linköping

Vis annonseCUPRA Leon ST e-Hybrid 245hk MOMS Pano  Navi Kamera