Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Citroën C3
Annonsert pris
134 900 SEK
70 800 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2022
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-09-14
Status Aktiv
Dager til salgs 9
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av JAD82U


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Alanders Bilaffär
Rådhusgatan 90
831 45 Östersund, Sverige
Akkurat nå – stengt (08:00 - 17:00)

Lignende annonser


Citroën C3 PureTech 110 EAT Bluetooth Carplay Farthållare
2022 / 54 340km
149 800 SEK

Bilforhandler
Halmstad

Vis annonseCitroën C3 PureTech 110 EAT Bluetooth Carplay Farthållare
Citroën C3 2022 KRS00G
2022 / 71 490km
138 900 SEK

Bilforhandler
Järfälla

Vis annonseCitroën C3 2022 KRS00G
Citroën C3 1.2 PureTech 110hk Shine Sensorer CarPlay MOMS
2023 / 21 460km
164 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseCitroën C3 1.2 PureTech 110hk Shine Sensorer CarPlay MOMS
Citroën C3 1.2 PureTech 110hk Kamera CarPlay MOMS
2023 / 26 920km
159 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseCitroën C3 1.2 PureTech 110hk Kamera CarPlay MOMS
Citroën C3 1.2 PureTech Sensorer CarPlay En-Brukare MOMS
2023 / 52 910km
154 800 SEK

Bilforhandler
Västerås

Vis annonseCitroën C3 1.2 PureTech Sensorer CarPlay En-Brukare MOMS