Dacia

Dacia Lodgy 2019 generation JS Facelift (2017 - present)


Modelår
Dacia Lodgy 2019
Serier / ModelLodgyLodgy
Generation
JS Facelift
Chassis
MPV, 5 døre
Antal Sæder
7
BrændstofBenzinDieselLPG+2
Benzin
Diesel
LPG
Registreret i Sverige
3
Aktuelle annoncer
-
Gennemsnitsprisen for nuværende annoncer
-
Den fulde liste over specifikationer er skjult. Log ind

Filter




Uddybning:Antal af registrerede køretøjer i Sverige Køretøjer til salg Gennemsnitsprisen for nuværende annoncer (SEK)

Listen er skjult. Log ind
Du har nået antallet af gratis søgninger pr. dag. Prøv igen i morgen, eller logge ind for yderligere adgang. Login/Tilmelding

Brugerbilleder


Der er ingen brugerbilleder af Dacia Lodgy 2019.

Dacia Lodgy 2019 i Sverige


Der er 3 registrerede Dacia Lodgy 2019 i Sverige.

Fordelsværdier


Information mangler for fordelspris gældende for Dacia Lodgy 2019

Anmeldelser


Ingen brugeranmeldelser fundet
Skriv en anmeldelse
Der blev ikke fundet flere brugeranmeldelser