Billeder er skjulte.
Dele af Car.info er kun tilgængelige for indloggede brugere. Log ind
Toyota Corolla
Annoncepris
284.800 SEK
41.370 km
Se hele annoncen på
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
TransmissionAutomatisk
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Brændstofforbrug (WLTP)Log ind
Modelår2022
BrændstofLog ind
FarveLog ind
CO₂ emission (WLTP)Log ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-07-20
Status Aktiv
Dage til salg 68
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af TXJ68P


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce kan findes på


Følg linket for at se annoncen på:

Forhandler


Riddermark Bil, Webblager Strängnäs
1
Kalkstensgatan 21A
645 47 Strängnäs, Sverige
Netop nu - lukket (10:00 - 18:00)

Lignende annoncer


Toyota Corolla Hybrid Style Kamera Halvskinn P-Sensorer
2022 / 79.870km
228.900 SEK

Bilforhandlere
Uppsala

Vis alle annoncerToyota Corolla Hybrid Style Kamera Halvskinn P-Sensorer
Toyota Corolla Hybrid 122hk GR Sport Kamera Rattvärme Navi
2022 / 75.560km
239.800 SEK

Bilforhandlere
Hisings Backa

Vis alle annoncerToyota Corolla Hybrid 122hk GR Sport Kamera Rattvärme Navi
Toyota Corolla Hybrid Active Kamera Rattvärme Två-Brukare
2022 / 43.430km
248.900 SEK

Bilforhandlere
Västerås

Vis alle annoncerToyota Corolla Hybrid Active Kamera Rattvärme Två-Brukare
Toyota Corolla Hybrid Style Kamera Halvskinn Adaptiv
2022 / 118.830km
199.800 SEK

Bilforhandlere
Täby

Vis alle annoncerToyota Corolla Hybrid Style Kamera Halvskinn Adaptiv
Toyota Corolla Hybrid 122hk GR Sport B-Kamera Halvskinn
2022 / 28.250km
279.800 SEK

Bilforhandlere
Hisings Backa

Vis alle annoncerToyota Corolla Hybrid 122hk GR Sport B-Kamera Halvskinn
Toyota Corolla 2022 EXD615
2022 / 69.790km
229.800 SEK

Bilforhandlere
Västerås

Vis alle annoncerToyota Corolla 2022 EXD615