Tesla Model 3
Eftersom denne annonce ikke længere er aktiv, kan billederne ikke længere vises
Annoncepris
374.800 SEK
47.080 km
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
TransmissionAutomatisk
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Kombinerede ulemperLog ind
Modelår2023
BrændstofLog ind
FarveLog ind
RækkeviddeLog ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-05-22
Status Solgt efter 103 dage
Dage til salg 102
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af EJA32Z


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce blev fundet på


OBS! Annoncen på denne side er ikke længere aktiv.

bytbil.com
Forespørg om kildemateriale

Forhandler


Riddermark Bil, Täby
4
Måttbandsvägen 3A
187 66 Täby, Sverige
Telefonnummer: 085-909 30 40
Netop nu - åben (09:00 - 19:00)

Lignende annoncer


Tesla Model 3 Performance MOMS Autopilot 1 brukare
2023 / 36.970km
389.800 SEK

Bilforhandlere
Järfälla

Vis alle annoncerTesla Model 3 Performance MOMS Autopilot 1 brukare
Tesla Model 3 AWD Performance Svensksåld Autopilot MOMS
2023 / 58.230km
369.800 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerTesla Model 3 AWD Performance Svensksåld Autopilot MOMS
Tesla Model 3 Performance AWD Autopilot Värmare Pano MOMS
2023 / 57.070km
374.800 SEK

Bilforhandlere
Sundsvall

Vis alle annoncerTesla Model 3 Performance AWD Autopilot Värmare Pano MOMS
Tesla Model 3 Performance AWD Panorama Svensksåld
2023 / 111.530km
324.800 SEK

Bilforhandlere
Sundsvall

Vis alle annoncerTesla Model 3 Performance AWD Panorama Svensksåld
Tesla Model 3 Performance 513hk Autopilot Pano Kamera
2023 / 85.770km
349.900 SEK

Bilforhandlere
Halmstad

Vis alle annoncerTesla Model 3 Performance 513hk Autopilot Pano Kamera
Tesla Model 3 Performance Rattvärme Kamera Svensksåld
2023 / 105.950km
324.800 SEK

Bilforhandlere
Norsborg

Vis alle annoncerTesla Model 3 Performance Rattvärme Kamera Svensksåld