Billeder er skjulte.
Dele af Car.info er kun tilgængelige for indloggede brugere. Log ind
Maxus T90
Annoncepris
367.500 SEK
63.240 km
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
TransmissionAutomatisk
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Kombinerede ulemperLog ind
Modelår2022
BrændstofLog ind
FarveLog ind
RækkeviddeLog ind
Annonceinfo
Udgivet 2025-05-09
Status Aktiv
Dage til salg 505
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og . Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af SCF683


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce kan findes på


Følg linket for at se annoncen på:

Forhandler


Nålvägen 2
931 57 Skellefteå, Sverige
Netop nu - lukket (10:00 - 14:00)

Lignende annoncer


Maxus T90 2022 PYD54M
2022 / 700km
309.800 SEK

Bilforhandlere
Uppsala

Vis alle annoncerMaxus T90 2022 PYD54M
Maxus T90 2022 MUB21H
2022 / 9.270km
299.800 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerMaxus T90 2022 MUB21H
Maxus T90 2022 WBA47X
2022 / 13.070km
299.800 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerMaxus T90 2022 WBA47X
Maxus T90 2022 SWJ67A
2022 / 9.640km
374.900 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerMaxus T90 2022 SWJ67A