Billeder er skjulte.
Dele af Car.info er kun tilgængelige for indloggede brugere. Log ind
Kia Stonic
Annoncepris
159.900 SEK
69.180 km
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Brændstofforbrug (WLTP)Log ind
Modelår2019
BrændstofLog ind
FarveLog ind
CO₂ emission (WLTP)Log ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-09-22
Status Aktiv
Dage til salg 4
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af YXP632


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce kan findes på


Følg linket for at se annoncen på:

Forhandler


Hedin Automotive, Helsingborg Östra
Garnisonsgatan 6A
254 66 Helsingborg, Sverige
Netop nu - lukket (11:00 - 15:00)

Lignende annoncer


Kia Stonic 120hk Advance Plus Kamera Halvskinn CarPlay
2019 / 113.630km
154.800 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerKia Stonic 120hk Advance Plus Kamera Halvskinn CarPlay
Kia Stonic 1.0 T-GDI Advance, Advance Plus, B-Kamera, 120hk
2020 / 37.020km
189.900 SEK

Bilforhandlere
Kungälv

Vis alle annoncerKia Stonic 1.0 T-GDI Advance, Advance Plus, B-Kamera, 120hk
Kia Stonic 1.0 T-GDI 120hk Advance Kamera Rattvärme CarPlay
2020 / 16.460km
209.800 SEK

Bilforhandlere
Järfälla

Vis alle annoncerKia Stonic 1.0 T-GDI 120hk Advance Kamera Rattvärme CarPlay
Kia Stonic T-GDI 120hk Advance Plus Kamera CarPlay Rattvärme
2020 / 52.380km
184.800 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerKia Stonic T-GDI 120hk Advance Plus Kamera CarPlay Rattvärme